tel: +48 881 232 405 e-mail: logos@logostranslations.pl

en
  • baner
  • baner1

Tłumaczenie to nie tylko kwestia słów: chodzi o to, by całą kulturę uczynić zrozumiałą.

Anthony Burgess

 

Firma LOGOS TRANSLATIONS działa pod firmą PM Accounting Sp. z o.o.

Wykonujemy usługi najwyższej jakości dla klientów korporacyjnych i indywidualnych na terenie całego kraju i zagranicą. Współpracujemy z kancelariami prawniczymi, pracowniami architektonicznymi, wieloma firmami polskimi i zagranicznymi, wyższymi uczelniami oraz czołowymi agencjami tłumaczeń w Polsce i zagranicą.

 

Wiemy, jak trudne może być otrzymanie wysokiej jakości tłumaczenie które, zachowując wierność tekstowi źródłowemu, czyta się płynnie i naturalnie w języku docelowym. Dzięki specjalnie dobranemu gronie tłumaczy i specjalistów z dziedziny ekonomii, prawa, finansów oraz innych dziedzin nauki, możemy zapewnić najwyższą jakość usług.

 

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy zapewnia najwyższą jakość usług, terminowość realizacji zleceń, oraz miłą i sprawną obsługę.

 

Zachowanie poufność jest dla nas bardzo istotne. Prowadzimy ścisłą politykę poufności, dzięki czemu wszystkie nasze projekty i zlecenia są objęte pełną poufnością. Wszelkie dane, dokumenty i materiały przekazywane do wyceny lub tłumaczenia są traktowane jako poufne. Zwracamy ogromną uwagę na zachowanie poufności informacji przekazywanej przez Państwo zarówno w przekładach pisemnych, jak i ustnych. Gwarantujemy Państwu zachowanie powierzonej informacji w bezpieczny sposób i przestrzeganie ścisłej poufności informacji, niezależnie od umowy o poufności między nami a Zleceniodawcą.